ART / Watercolor paintings & Drawings / Akvarell 4355079
nr 435 5079
Akvarell
Lenght: ()
'Molins fontän och Jacobs kyrka', Ewald Dahlskog (1894-1950) Sverige troligen 1950, akvarell, motiv: Stockholm, vårgrönska, blå, 47, 5 x 64 cm, osignerad
4000
SEK 3600
Monday October 30 2006
at 16:00:00
2.300 kr
2.600 kr
2.900 kr
3.100 kr
3.300 kr
3.500 kr